10/18/2006
Донецька та Закарпатська УНП розпочали об’єднання правоцентристів «знизу»

Листи з пропозицією розпочати переговори про об’єднання за «круглими столами» надіслали до голів обласних організацій партій національно-демократичного спрямування голови Донецької та Закарпатської обласних організацій Української народної партії Олександр КЛИМЕНКО та Іван ГАБОР.

На Донеччині до участі у переговорах запрошені обласні організації НРУ, КУН, ХДС, УРП «Собор», ГП «ПОРА», ПРП, ВО «Свобода», РХП, УНА, ПП „Україна соборна”, Партія вільних селян і підприємців, УНКП, Партія захисників Вітчизни, Трудова партія України. Голова Донецької обласної організації Олександр КЛИМЕНКО зауважив, що «на Донеччині представників національно-демократичного руху не так вже й багато, тож розмова має відбутися не тільки на рівні керівників обласних парторганізацій, але й за участі всіх керівників їх місцевих партійних організацій».

На Закарпатті ідею створення спільної політичної сили підтримали керівники обласних осередків партій НРУ, КУНу, УРП «Собор". Як повідомив голова Закарпатської обласної організації УНП Іван ГАБОР, ці політичні сили вже провели перше засідання "круглого столу", під час якого створили Координаційну Раду. «Головною метою Координаційної Ради буде проведення цілеспрямованої роботи з об’єднання усіх громадсько-політичних організацій області в силу, яка зможе відстоювати українську національну ідею та інтереси українського народу», - зазначив він і поінформував, що найближчим часом заплановано перше засідання Координаційної Ради та черговий "круглий стіл" за участі представників інших патріотичних організацій Закарпаття.

До відома: Львівська обласна організація УНП також проводить переговори про консолідацію з партіями, що сповідують національно-демократичну ідеологію. До участі у переговорах запрошені, львівські обласні організації НРУ, КУН, ХДС, УРП «Собор», ГП «ПОРА», ПРП, ВО «Свобода», РХП, УНА та інші партії національно-демократичного спрямування, зареєстровані у Львівській області.


Матеріали сайту Української Народної Партії