03/31/2005
ПОЛТАВЩИНА. Соціалісти не взяли участі у створенні політради Диканського району

У Диканьці для підтримки виконання програми Президента України В.Ющенка створено Політичну раду політичних партій та громадських організацій. До неї увійшли: Людмила КОТЛЯРЕВСЬКА (Українська народна партія), Віктор БІЛЯЄВ ("ПОРА!"), Володимир ШРАМКО (НРУ), Володимир ТАРАСЮК ("Батьківщина"). Представники СПУ не взяли участі в установчих зборах, хоча й були запрошені. Головою політради району обрано Л.КОТЛЯРЕВСЬКУ.

Політрада буде постійно діючим консультативним органом. На першому засіданні її члени обговорили проблеми формування місцевої виконавчої влади та ухвалили резолюцію-звернення, в якій висловили свою думку щодо осіб, які не повинні бути у владі, та запропонували голові райдержадміністрації, зокрема, призначити Л.КОТЛЯРЕВСЬКУ своїм заступником із соціальних питань.

Тим часом прес-центр ВГО "ПОРА!" розповсюдив інформацію про те, що голова Диканської райдержадміністрації Любов ЛЕЛЮК збирається долучити до своєї команди осіб, які „неоднозначно сприймаються місцевим населенням”. За інформацією прес-центру, Віктор СКРИПНИК, чия кандидатура пропонується на посаду першого заступника голови РДА, є членом НДП, який під час президентських виборів агітував за В.ЯНУКОВИЧА. А член Партії регіонів, директор Диканського навчально-виховного комплексу №1 Зоя ПРИСЯЖНЮК, яку голова РДА може призначити своїм заступником з питань освіти, медицини та соціальної політики, „вела відкриту агітацію шляхом погроз за В.ЯНУКОВИЧА, здійснювала тиск на власний трудовий колектив”, ідеться в повідомленні прес-центру ВГО „ПОРА!”.


Матеріали сайту Української Народної Партії