10/16/2007
Юрій КОСТЕНКО: «Перша коаліція демократичних сил здатна виправити усі законодавчі прогалини, які залишила після себе остання більшість комуністів з олігархами»

«Унікальним шансом для демократів виправити усі законодавчі прогалини, які залишила після себе остання більшість комуністів з олігархами» назвав створення першої за часів Незалежності України коаліції демократичних сил лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО. Про це політик наголосив в прямому ефірі радіо «Ера».

Юрій КОСТЕНКО спростував тезу, що в коаліції демократичних сил захоплюються розподілом портфелів, підкресливши, що «найбільше дискусій відбувалося навколо програми спільної діяльності». Він наголосив на важливості "принципово змінити державну політику в Україні, яка протягом 16 років була лівою, а тому неспроможна сформувати сучасне демократичне, ринкове законодавство".

Лідер УНП вважає достатнім для ефективної роботи нинішній кількісний склад більшості. «І з запасом у два голоси (228) більшість може сьогодні ефективно приймати закони. Але якщо до державної політики домішуватиметься особистий інтерес бізнесменів, які є і в ПР, і в БЮТ, і в НУ-НС, тоді 228 голосів недостатньо, щоб проводити ці рішення", - прогнозує сил лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО.


Матеріали сайту Української Народної Партії