02/23/2007
Після нагородження Президентом України В.САЛИГІНА орденом „За заслуги” Харківська УНП пропонує нагородити М.ДОБКІНА та Г.КЕРНЕСА?

Харківська обласна організація Української народної партії неприємно здивована Указом Президента України Віктора ЮЩЕНКА про відзначення державними нагородами України ряду представників підприємств, установ та організацій Харківської області, серед яких значиться й прізвище голови Харківської облради Василя САЛИГІНА та кількох його колег із фракції Партії регіонів обласної ради.
Про це заявив перший заступник голови обласної організації УНП Віктор КОЗОРІЗ, який прокоментував розміщений на президентському сайті Указ Президента.
"Ми підготували звернення до Секретаріату Президента України за роз’ясненнями, чому останнім часом в Україні все частіше нагороджуються представники антиукраїнських сил та особи із сумнівними заслугами і репутацією, — сказав В.КОЗОРІЗ. — Зокрема, ми спробуємо отримати відповідь на запитання, за які саме „заслуги” нагороджено орденом „За заслуги” II ступеня голову Харківської облради В.САЛИГІНА, під керівництвом якого ухвалювалися рішення про „регіональний” статус російської мови на території Харківщини, про недовіру голові облдержадміністрації Арсену АВАКОВУ, про вимогу відставки заступника голови ОДА Василя ТРЕТЕЦЬКОГО і тому подібне.
Також ми хотіли б знати, за що саме нагороджено орденом Княгині Ольги III ступеня Любов ЧУБ, голову постійної депутатської комісії з питань бюджету облради, та Станіслава ДЕНИСЮКА, голову Державної податкової адміністрації у Харківській області, якому присвоєно звання „Заслужений юрист України", адже „вагомий внесок” цих осіб у соціально-економічний та культурний розвиток Харківщини є більш ніж сумнівним, а тому відзначення їх державними нагородами тільки принижує тих, хто справді має заслуги перед Харківщиною, - сказав В.КОЗОРІЗ. Заступник голови обласної організації УНП вважає, що коли в Секретаріаті Президента України „котуються” такі „заслуги”, то тоді Указом Президента треба негайно нагородити і Харківського міського голову Михайла ДОБКІНА – наприклад, „за покращення добробуту харків’ян”, та секретаря міськради Геннадія КЕРНЕСА „за боротьбу з хабарництвом і корупцією”.


Матеріали сайту Української Народної Партії