06/26/2003
Землю для Меморіалу пам’яті жертв голодомору у столиці Україні збиратимуть по всій Україні

Мистецько-політичну акцію “Україною. Чумацьким шляхом.” розпочинає 15 липня Київська міська організація Української Народної Партії.
Захід, який відбуватиметься в рамках програми презентації УНП в регіонах, передбачає подорож містами України з метою проведення творчих, громадсько-політичних та науково-дослідницьких зутрічей з мешканцями різних областей України. За словами голови Київської міської організації УНП, народного депутата України Валерія АСАДЧЕВА, Київська міська організація УНП має намір під час акції продовжити збір свідчень жертв голодомору (цю акцію було розпочато восени минулого року), а також “привезти до столиці, до Меморіалу жертвам голдодомору, який планується побудувати в Києві, з кожного з різних регіонів України по символічній жмені землі, яка пам’ятає трагічні події минулого”.
Делегація, до складу якої мають намір увійти народні депутати України, члени УНП Валерій АСАДЧЕВ, Володимир ЧЕРНЯК, В’ячеслав КИРИЛЕНКО, Євген ЖОВТЯК, Павло МОВЧАН та майстри мистецтв України, планує відвідати Канів, Черкаси, Чигирин, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Севастополь.
Тетяна ЦИБА.

Матеріали сайту Української Народної Партії