06/17/2003
ПОЛТАВЩИНА: У Миргороді для зустрічі з депутатами все-таки знайшли приміщення

Організація зустрічі у Миргороді з народнними депутатами від блоку “Наша Україна” міськими організаціями політичних партій блоку не обійшлася без певних перешкод, що вже ніби стало традиційним у проведення подібних заходів. Проблема, як завжди, стосувалася приміщення, яке вдалося “вибити” тільки в останній день перед зустріччю з народними депутатами, членами партійної групи УНП у Верховній Раді.
Не зважаючи на полярність поглядів громадян в різних регіонах країни, проблемні питання, як правило, скрізь дуже подібні – це заборгованість по зарплаті в освітянській, культурній та медичній сферах, пільгові групи населення, повернення зниклих вкладів “Ощадбанку”, збиткові умови розвитку малого і середнього бізнесу та інше. Саме на ці питання давали відповідь члени парламентського Бюджетного комітету Борис ЗАГРЕВА та Валерій АСАДЧЕВ, які брали участь у проведенні регіонального форуму блоку “Наша Україна” у Миргороді.
Серед причин, які спонукають депутатів від “Нашої України” до розгортання кампанії безпосереднього спілкування з громадськістю в регіонах, Валерій АСАДЧЕВ назвав наближення президентських виборів, які, сподівається він, “відбудуться саме так, як це записано в Українській Конституції.”
“Досвід проведення останніх місцевих виборчих кампаній показує, що здебільшого перемагає адміністративно-фінансовий ресурс. Але коли відбуваються загальнонаціональні вибори, то перемагає “народний” ресурс. Це показали вибори 2002 року, і ми сподіваємося, що це покажуть вибори 2004 року, коли ми маємо обрати президентом Віктора ЮЩЕНКА,” – зазначив Валерій АСАДЧЕВ.
Продовжуючи тему президентських виборів, Борис ЗАГРЕВА зазначив, що “активізація в областях політичних сил, що входять до блоку “Наша Україна”, і, зокрема, Української Народної Партії, яка проводить низку Днів партії, пов’язана з початком підготовки вибрчої кампанії Віктора ЮЩЕНКА, який 2004 року буде єдиним кандидатом не лише від блоку “Наша Україна”, але й, сподіваємося, широкого об’єднання демократичних сил”. “Лідери УНП чітко заявили, що єдиним кандидатом від демократичних сил мусить бути та людина, яка на сьогодні вже обрана народом – Віктор Андрійович ЮЩЕНКО,” – зазначив Борис ЗАГРЕВА.


Матеріали сайту Української Народної Партії