04/10/2008
КЛИМЕНКО: Гроші, викинуті на антинатівські шоу, `регіонали` могли направити на реанімацію житлової інфраструктури Донеччини

“Донеччина – це єдина депресивна зона в країні, і такому стану речей донеччани мають завдячувати правлячій у тих краях у всі роки незалежності Партії регіонів. Вони одноосібно відповідають за жахливий стан регіону”, - сказав в інтерв’ю Офіційному сайту Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” народний депутат від фракції “Наша Україна – Народна Самооборона” Олександр КЛИМЕНКО, коментуючи інформацію Донецької облдержадміністрації про наявність в області десяти тисяч порожніх квартир, дві третини з яких спорожніли у зв’язку з виїздом їх мешкнців на заробітки.

КЛИМЕНКО назвав причини такого становища в Донецькому регіоні, серед яких - “критичний стан вугільно-добувної галузі". "В області безліч міст і містечок, містоутворюючі шахти в яких давно закриті. Звичайно, не маючи роботи, а отже, засобів до існування, їхні мешканці залишають свої житла й виїжджають на заробітки”, - сказав депутат.

“Ті квартири, які стоять на обліку в міських радах Донецької області, мають пройти через певні судові процедури, аби їх можна було відключити від опалення, оскільки, опалюючи "пустки", держава в прямому сенсі слова кидає на вітер чималі бюджетні кошти”, - зауважив КЛИМЕНКО, зазначивши, що за комунальні послуги покинутих картир ніхто не платить.

Народний депутат вніс пропозиції щодо використання таких квартир. “Ми можемо віддавати їх шахтарям, при цьому Міністерство вугільної промисловості має знайти кошти, щоб їх утримувати”, - зазначив Клименко, додавши, що “ми вже почали здійснювати такі заходи в деяких містечках Донеччини”.

“Були також плани, щоб закинуті квартири видавати військовослужбовцям, звільненим в запас. Віддавати їх безкоштовно, надаючи ще й іпотечні кредити на їх ремонт”, - відмітив народний депутат.

“Такі інвестиції сприятимуть підняттю іміджу та привабливості шахтарської професії, залученню до неї молоді, яка сьогодні на Донеччини, на жаль, деградує, перебуваючи в алкогольній та накрологічній залежності”, - наголосив КЛИМЕНКО.


Матеріали сайту Української Народної Партії