10/31/2005
На Сумщині пройшли футбольні турніри на призи УНП

За ініціативи Конотопської міської організації Української народної партії та за сприяння голови Сумської обласної організації УНП, народного депутата Василя БАРТКІВА 28-30 жовтня в м. Конотоп на стадіоні „Юність” проходив футбольний турнір на призи Української народної партії, присвячений 61-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Юних футболістів з 11 молодіжних команд 1994-93 років народження з Конотопа, Шостки, Кролевця Сумської області та з сусідньої Чернігівської – Бахмача та Борзни, які змагалися за призи Української народної партії, привітав голова Конотопської міської організації УНП Микола МАТВІЙЧУК. Під час свого виступу він передав вітання юним спортсменам від голови Сумської обласної організації Української народної партії, народного депутата Василя БАРТКІВА, побажавши успіхів та перемог у футбольних баталіях.

Також в селі Терешківка Сумського району на день села відбувся вже традиційний ІІІ футбольний турнір серед шкільних команд Сумського району на кубок лідера Української народної партії Юрія КОСТЕНКА.


Матеріали сайту Української Народної Партії