06/20/2008
УНП затвердила результати перереєстрації членів партії

Результати перереєстрації членів Української народної партії затвердило Правління УНП. Перереєстрація в усіх структурах УНП тривала близько півроку. За її результатами у 24 обласних організаціях, а також Кримській та Київській міській, кількість членів УНП становить 52 769 осіб.

Не завершено перереєстрацією лише у двох міських організаціях – Севастопольській і Тернопільській. Її планується здійснити до 1 серпня цього року.

«Для перереєстрації кожен член партії мав особисто прийти в зазначені терміни до організації і власноруч поставити підпис під анкетою, заповненою раніше. У такий спосіб він підтверджував своє членство та міг у разі потреби оновити анкетні дані», - повідомив координатор комплексної Комісії з перереєстрації членів УНП Володимир СТУПАК. Правління УНП ухвалило рішення, згідно з яким члени УНП, які не встигли підтвердити своє членство у цей період, можуть зробити це вже після завершення перереєстрації.

«Нас цікавить не «дута» цифра, а реальна кількість членства, яке є в партії у цей надзвичайно складний для ідеологічних політичних сил період», - повідомив про мету перереєстрації лідер УНП Юрій КОСТЕНКО.

Перереєстрація проводилася згідно з рішенням Центрального Проводу УНП від 2 листопада 2007 року, а в Київській міській організації її було здійснено на рік раніше – у грудні 2006 – січні 2007 р.


Матеріали сайту Української Народної Партії