10/25/2006
Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ переконаний, що Україну слід відгородити від «доброчинності» ПУТІНА

Як «провокативний виклик і втручання у внутрішні справи суверенної України» розцінює сьогоднішні ініціативні висловлювання президента РФ Володимира ПУТІНА про його готовність «відгородити Україну від втручання у її внутрішні справи, якщо його про це попросить Київ» дипломат, голова Секретаріату Української народної партії Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ.

Зазначені принизливі для України заяви Путіна, переконаний дипломат, мали б насторожити керівництво нашої держави. «Висловлювання російського президента щонайменше потребують офіційного тлумачення, а також з’ясування причетності до появи цих ініціатив недавніх окремих українських візитерів до Москви», - наголошує він.

Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ вказує «на недоречність посилання В.ПУТІНА на начебто позитивний досвід РФ у вирішенні міжетнічних проблем, оскільки цивілізований світ добре пам’ятає кремлівську «доброчинність» стосовно грузин у Росії, а ще раніше - місцевого населення у Чечні, в Афганістані 1998-1999 рр., в Криму в 1944 р., в роки голодомору 1932-33 рр. в Україні тощо». «Дуже шкода, що лідер дружнього російського народу інколи забуваючи про міжнародне право, демонструє нерозуміння різниці між добром і злом», - резюмував Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ.


Матеріали сайту Української Народної Партії