03/30/2004
Іван ЗАЄЦЬ та Олександр МОСІЮК зустрічалися з виборцями при світлі фар автомобілів

За фактами перешкоджання діяльності народного депутата чиновниками Чорнобаївської районної адміністрації перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ готує подання до кабінету міністрів України та правоохоронних органів, повідомив голова Аналітичної ради Народної партії Олександр МОСІЮК.

26-27 березня в Драбівському та Чорнобаївському районах Черкаської області відбулася низка зустрічей із виборцями народного депутата Івана ЗАЙЦЯ та голови Аналітичної ради Народної партії Олександра МОСІЮКА, під час яких обговорювалися події в парламенті, пов’язані з так званою політичною реформою та проблеми села й шляхи їх вирішення.

Як повідомив Олександр МОСІЮК, в с. Мельники Чорнобаївського району зустріч народного депутата з мешканцями села мала відбутися в сільському клубі. В той час, як приміщення клубу готувалося до зустрічі, Іван ЗАЄЦЬ знайомився з мешканцями села. Коли ж народний депутат прийшов до приміщення клубу, виявилося, що двері замкнені, а директор клубу та сільський голова зникли. Як розповіли селяни, це сталося після того, як до клубу під’їхав заступник голови Чорнобаївської районної адміністрації з гуманітарних питань Сергій ЛЮБИВИЙ та провів із представниками сільської влади “розмову”.

За словами голови Аналітичної ради Народної партії “хоча на зустріч прийшло більше трьохсот мешканців села, а після зустрічі мав відбутися концерт, місцева влада замкнула клуб, а сама по-злодійській зникла”.

Зустріч з мешканцями села Іван ЗАЄЦЬ та Олександр МОСІЮК вимушені були провести під відкритим небом при світлі фар автомобілів, як і концерт майстрів мистецтв. Під час зустрічі жителі села Мельники обурювалися такими діями влади і вимагали відставки голови Чорнобаївської районної адміністрації ДУШЕЙКА.

Олександр МОСІЮК повідомив, що спроби зірвати зустрічі з народним депутатом чорнобаіївські чиновники пробували здійснити і в інших селах, здійснюючи тиск на керівництво населених пунктів, але їм це не вдалося зробити, бо коли пан ЛЮБИВИЙ під’їжджав до клубів, зустрічі уже тривали.


Матеріали сайту Української Народної Партії