08/30/2007
Степан ХМАРА: «Необхідно заборонити організації, які закликають до порушення територіальної цілісності України»

На необхідності "негайно заборонити діяльність організацій, які відкрито закликають до порушення територіальної цілісності України та силового повалення існуючої системи влади" наголошує представник Української народної партії у блоці «Наша Україна-Народна самооборона» Степан ХМАРА. Так політик прокоментував проведення в Донецьку судового засідання про примусовий розпуск «Донецької республіки» та заяву керівника СБУ Валентина НАЛИВАЙЧЕНКА, котрий підкреслив, що в Криму Мін’юст повинен відмінити реєстрацію проросійських організацій.

Політик зауважив, що "з року в рік в Україні все вільніше почуваються організатори акцій, які розпалюють національну, мовну, релігійну ворожнечу, що загрожує національній безпеці держави, і в першу чергу – російські екстремісти". «В Україні вже вважаються нормою акції, що пропагують ідею російського статусу Севастополя, зокрема, розповсюдження стрічок кольору російського прапора; акти вандалізму щодо пам'ятних знаків воїнам ОУН-УПА; скасування місцевими радами статусу української мови як єдиної державної на території окремих міст чи областей, і навіть створення "республік" на територі\ України», – зазначає він. На думку ХМАРИ, "звинувачувати в тому, що відміна реєстрації проросійських організацій порушує свободу совісті, можуть лише люди, які вважають подібні до перерахованих злочинних дій – нормою".

«Хотів би побачили, як би діяли президент США та Росії, якби щодня біля Білого дому і Кремля відбувалися маніфестації юридично зареєстрованої «Аль-Каїди» з вимогою приєднання Вашингтона та Москви до всесвітнього халіфату. Абсурдність ситуації очевидна. Незрозуміло одне: чому аналогічний абсурд українська влада допускає на своїй території», – підсумував представник Української народної партії у блоці «Наша Україна-Народна самооборона» Степан ХМАРА.


Матеріали сайту Української Народної Партії