11/30/2001
Хто в Україні чесно платить податки?

“За десять місяців поточного року завод “Оболонь”, найбільше промислове підприємство Києва, сплатив 240 мільйонів гривень податків у всі рівні бюджетів,” – про це повідомив заступник голови Українського Народного Руху, народний депутат України, президент АТ “Оболонь” на громадських засадах Олександр Слободян.

Саме АТ “Оболонь”, за його словами, сплачує левову частку податків у пивно-безкалкогольній галузі, тому що “транснаціональні корпорації знаходять шляхи не сплачувати податки з прибутків”. Як приклад він навів завод “Десна” (він відноситься до групи “Сан Інтербрю”), який вже четвертий рік є збитковим.

Олександр Слободян також повідомив, що “приріст промислового виробництва на “Оболоні” склав 27%, і сьогодні завод за показниками промислового виробництва виробляє скільки промислової продукції, скільки всі разом взяті підприємства Тернопільської області, і більше, ніж підприємства Закарпатської та Чернівецької областей”.

Зайве нагадувати, що податки – це наші зарплати та пенсії. Тому в наш час цілком актуальним є вислів: “Скажи, як ти сплачуєш податки, і я скажу, наскільки щиро ти говориш про добробут народу”.

30 листопада 2001 р.


Матеріали сайту Української Народної Партії