06/22/2004
Іван ЗАЄЦЬ: “Законопроект змін до Конституції 4180 вирішує лише одну проблему: пересовує всю владну вершину із Банкової на Грушевського”

“Законопроект змін до Конституції №4180, який Тимчасова спеціальна комісія по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України схвалила і виносить на розгляд Верховної Ради, вирішує лише одну проблему: пересовує всю владну вершину із Банкової на Грушевського, від президента до прем’єра”, - заявив народний депутат України, член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України, перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ. Аналізуючи Законопроект №4180 народний депутат зазначив:

- Відповідно до Законопроекту №4180 у парламенті не передбачається створення більшості після 31 жовтня 2004 року. Відповідно до перехідних положень, президент, який буде обраний 31 жовтня, не буде мати змогу розпустити Верховну Раду до 2006 року. Законопроект передбачає, що Кабінет міністрів не буде складати своїх повноважень перед новообраним президентом. Все це свідчить, що Законопроект змін до Конституції №4180 вирішує лише одну проблему: пересовує всю владну вершину із Банкової на Грушевського, від президента до прем’єра.

Знову більшість разом з лівими запропонувала нам президента, який не буде мати жодних повноважень. Цей законопроект (4180) абсолютно неприйнятний і за нього не можна голосувати.

Хочу звернути увагу, що Тимчасова спеціальна комісія по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України повинна роздати матеріали не в день голосування, а так, як це передбачено Регламентом – за 14 днів до голосування”.


Матеріали сайту Української Народної Партії