03/26/2006
ВОЛИНЬ. Суд підтвердив неправомірність поширення `Нашою Україною` неправдивої інформації проти Українського Народного Блоку Костенка і Плюща

«25 березня Луцький міськрайонний суд відмовив у позові обласного виборчого штабу блоку «Наша Україна» про визнання протиправним та скасування рішення обласної територіальної виборчої комісії», – повідомив голова обласної ТВК, представник відповідача у суді по справі Микола ЄВТУШИН.

Як уже повідомлялося, обласна територіально-виборча комісія заборонила розповсюдження листівки під назвою «Фальшиві обіцянки та можливі наслідки дій Українського Народного Блоку Костенка і Плюща», віддрукованих обласним виборчим блоком «Наша Україна».

«Постановою Волинської обласної територіальної виборчої комісії від 21.01.2006 року було підставно визнано такими, що не відповідають вимогам законодавства, порушують права та законні інтереси Українського Народного Блоку Костенка і Плюща, дії Виборчого блоку «Наша Україна» у Волинській області щодо розповсюдження в агітаційному матеріалі «Фальшиві обіцянки та можливі наслідки дій Українського Народного Блоку Костенка і Плюща» завідомо неправдивих відомостей», – йдеться у Постанові суду.


Матеріали сайту Української Народної Партії