03/20/2006
Антон БУТЕЙКО дивується, чому українські учасники програми `Свобода слова` (ICTV) `не вивели ЖИРИНОВСЬКОГО під руки зі студії`

"Вражає відсутність національної гідності в учасників програми з українського боку – представників Партії Регіонів, "Нашої України", ПОРА-ПРП, "Віче" та інших. "Представник Росії відверто лив бруд на Україну і дозволяв собі принизливі висловлювання на адресу нашої держави. У такій ситуації в інших країнах – наприклад, у Польщі, Франції, США, Великій Британії – їх просто вивели б під руки зі студії. А представники українських політичних сил запопадливо посміхалися, якось мірою навіть підтримуючи те, що відбувалося," – так висловив своє враження від перебігу дискусії в ефірі програми "Свобода слова" (ICTV), що була присвячена міжнародній політиці України, заступник голови Української народної партії, представник Українського народного блоку Костенка і Плюща Антон БУТЕЙКО.

"І ці політичні сили претендують представляти інтереси народу України у парламенті", - додав Антон БУТЕЙКО.

Звинувачення на свою адресу як посадової особи, першого заступника міністра закордонних справ, з боку представника виборчого блоку "Віче" БОГОСЛОВСЬКОЇ, що прозвучали в ефірі програми, Антон БУТЕЙКО розглядає "винятково у виборчому контексті". Водночас він вважає "симптоматичним", що атаку на нього як представника українського уряду під час однієї програми повели як Владімір ЖИРИНОВСЬКИЙ, так і представниця однієї з політичних сил України.

"Ми стали свідками не "свободи слова", а російської пропаганди і національного приниження. Тут не було дотримано меж – стандартів етики і моралі. І провина за це лежить на українських політиках, яких у студії була абсолютна більшість, але які дозволили представникові Росії вести розмову у зневжливій щодо нашої країни тональності. Українським політикам ще слід навчитися поважати себе, свою країну і національну гідність людей, за голоси яких вони зараз борються", - зазначив представник Українського народного блоку Костенка і Плюща Антон БУТЕЙКО.

***

Довідково. Як повідомив Кореспондент.net, перший заступник міністра закордонних справ України Антон БУТЕЙКО пообіцяв ініціювати оголошення російського політика Владіміра ЖИРИНОВСЬКОГО персоною “нон-грата" в Україні. В ефірі програми "Свобода слова" на ІСТV під час дискусії між російськими та українськими політиками щодо вступу України до НАТО БУТЕЙКО сказав, що він має намір це зробити за "дикунські" слова, виголошені ЖИРИНОВСЬКИМ під час програми.

Російський політик під час програми часто перебивав опонентів і з російського, і з українського боку образливими висловами. Окрім того, в один момент, відповідаючи на репліку Бориса НЄМЦОВА про те, що насправді ЖИРИНОВСЬКИЙ не хоче, щоб Україна вступала в НАТО, віце-спікер Держдуми РФ відповів: "Я хочу навпаки, щоб Україна вступила до НАТО і українські хлопці поверталися з Іраку в трунах". У свою чергу ЖИРИНОВСЬКИЙ назвав БУТЕЙКА "шпигуном ЦРУ, який буде сидіти, коли прийде московський трибунал, - повідомляє Кореспондент.net.


Матеріали сайту Української Народної Партії