10/22/2003
Валерій АСАДЧЕВ не виключає, що події навколо дамби є спробою діючого режиму залишитися при владі

“Провал ряду спроб залишити при владі діючий режим “конституційними методами” (політична реформа, формування ЄЕП) змусив зацікавлених осіб шукати інші шляхи”, - вважає народний депутат України, член фракції “Наша Україна” партійної групи Української Народної Партії Валерій АСАДЧЕВ, припускаючи, що конфлікт довкола будівництва дамби “може слугувати приводом для введення в Україні надзвичайного стану”. А “відповідно до ст.21 Закону України “Про правовий режим надзвичайного стану” в разі його введення ні про які вибори не може йти мова”, - повідомляє депутат.

“Створення умов для введення надзвичайного стану дозволить, з одного боку, відкласти термін проведення президентських виборів, а з іншого – підсилить адмінресурс через необхідність підсилення дисципліни”, - підкреслює Валерій АСАДЧЕВ.

“Такий розвиток подій дозволить відтермінувати президентські вибори, після чого у діючої влади залишиться час на вигадування нових сценаріїв, - за принципом Ходжі Насреддіна: “або ішак помре, або емір”,” – каже депутат.

Як відомо, в одній з історій Ходжа Насреддін взяв наперед в еміра гроші, пообіцявши за сім років навчити ішака говорити. Відповідаючи на запитання, як він це збирається зробити, Ходжа сказав, що за цей час “або ішак помре, або емір”.


Матеріали сайту Української Народної Партії