08/27/2004
Юрій КОСТЕНКО: “Влада готується застосувати силовий сценарій під виглядом “боротьби загрози тероризму з боку опозиції”

Коментуючи звинувачення міліцією членів УНП в причетності до “троєщинських подій”, лідер УНП Юрій КОСТЕНКО заявив:

--Якщо йти за логікою, яку пропонує влада, то “якщо терорист іде на теракт, він перед тим обов’язково має записатися в члени УНП і обов’язково взяти з собою на “справу” посвідчення”.

Сьогоднішня заява міліції – це одна з багатьох ланок у ланцюгу однієї ешелонованої провокації. Підстави для такого твердження дає спільна заява Генпрокуратури, МВС та СБУ від 23 серпня, нав’язування думки про нібито “зрівняння рейтингів” Віктора ЮЩЕНКА та Віктора ЯНУКОВИЧА та нібито підготовку опозицією “силового варанту” – а, отже, “загрози тероризму з боку опозиції”.

Влада готується до силового сценарію, причому готується застосувати його сама під виглядом “боротьби з тероризмом”, який “загрожує” з боку опозиції.

Сингалом про підготовку провокації для мене став випуск новин на УТ-1. Учора на каналі УТ-1, з якого найдостовірніше можна відстежувати, що планує влада і які думки намагаються нав’язати громадянам, Петро СИМОНЕНКО сказав, що йому відомо про підготовку терористичних актів в Україні.

Українська народна партія обрана як об’єкт для розробки тези про “терористів від опозиці” тому, що є найбільш потужною з партій, які входять нині до блоку Віктора ЮЩЕНКА, і саме наших активістів найбільше залучено до виборчого процесу”.

Довідка. Сьогодні в інформаційних агенціях пройшла інформація про затримання чотирьох осіб, які, за повідомленням начальника головного управління МВС України у м. Києві Олександра МІЛЕНІНА, причетні до організації вибухів на Троєщинському ринку в Києві. Він також повідомив про наявність у двох із затриманих посвідчень членів УНП.


Матеріали сайту Української Народної Партії