04/02/2004
Після припинення переговорів щодо Плану дій Україна-ЄС, будуть призупинені переговори щодо вступу України до СОТ?

Голова Аналітичної ради Української народної партії Олександр МОСІЮК не виключає, що після припинення переговорів щодо Плану дій Україна-Євросоюз буде призупинено і низку інших важливих для України переговорних процесів, зокрема щодо вступу України до СОТ.

“Практично відсутня реакція України на заяву ЄС щодо свободи ЗМІ в Україні, продовжується, всупереч позиції ПАРЄ, так звана політична реформа, нищиться місцеве самоврядування, подання урядом на ратифікацію до парламенту антиконституційної угоди про ЄЕП – все це суперечить євроінтеграційним намірам України та свідчить про ігнорування владою в Україні вимог Євросоюзу”, - вважає Олександр МОСІЮК.

Аналітик зокрема зазначив, що “шукати причини призупинення переговорів в середині самого ЄС, як це намагаються робити чиновники МЗС, суперечить елементарній логіці, оскільки Україна практично протиставляє себе ЄС, і в той же час, хоче підписати план дій Україна – ЄС”. “Ми сьогодні бачимо в діях української влади таку багатовекторність, яка виходить за межі здорового глузду та перетворює зовнішню політику України в броунівський рух”, - наголосив він.

Олександр МОСІЮК переконаний, що переговори щодо плану дій Україна - ЄС відновляться після президентських виборів 2004 року. На його думку, “в ЄС вважають, що зараз вести будь-які переговори з Україною немає сенсу, оскільки немає політично відповідального суб’єкта для переговорів.


Матеріали сайту Української Народної Партії