06/29/2005
МИКОЛАЇВ. Закриття україномовної школи – це порушення Конституції

“Українська народна партія вважає, що Конституція – не тільки Основний Закон держави, це основа демократичного розвитку. Тому, якщо не дотримуватись її засад, Україна ніколи не станемо такою цивілізованою країною, якою ми її хочемо бачити”, - заявив голова Миколаївської обласної організації УНП Володимир ГУРІН під час прес-конференції “Стабільна Конституція – основа демократичного розвитку держави”. Головними проблемами, що торкаються Конституції України, голова Миколаївської обласної організації вважає “не її недосконалість, а невиконання”. Зокрема, що стосується питання української мови. І, як приклад, розповів про проблему україномовної школи № 9 у Миколаєві, яку можуть просто закрити. А причина для цього банальна – для школи ніяк не збудують котельню.

Ще однією темою під час обговорення на прес-конференції була корумпованість державних службовців, працівників навчальних закладів і медичних установ. Саме з цього приводу у присутніх журналістів виникло найбільше запитань. Їх цікавило, зокрема, і ставлення УНП до проблеми боротьби з організованою злочинністю, корупцією, та які пропозиції УНП щодо вирішення цих питань.

Володимир ГУРІН заявив, що УНП вважає неприпустимим, коли народні обранці, призначені на посади в державні органи виконавчої влади, та й взагалі робітники усіх галузей, не виконують своїх зобов’язань, не складають депутатських повноважень.


Матеріали сайту Української Народної Партії