03/18/2005

Шановна президіє! Шановні побратими! Ваше Святосте! Я дуже радий, що з‘їзд братньої нам партії проходить у цьому величному палаці і мрію про те, що прийде час, коли наші дві братні партії зустрінуться тут, або в модернізованому “Палаці спорту” – там більше місць.

Наша сила – це насамперед рухівська ідеологія і об‘єднання задля спільної розбудови української Україну, демократичної, заможної держави під керівництвом народного Президента Віктора Ющенка, до обрання якого ми всі так багато зробили.

Минулого тижня відбувся черговий з‘їзд Народного руху України. Ми прийняли ухвалу звернутися до братніх партій – Української народної партії з тим, щоб утворити широку коаліцію демократичних сил і йти разом на вибори у 2006 році. Хотів би зазначити, що Юрій Іванович Костенко виступив з дуже змістовною, ґрунтовною доповіддю, дав глибокий аналіз тому, що відбулося в Україні і окреслив наші спільні завдання, які нам потрібно вирішувати уже в новому історичному періоді для України.

Помаранчева революція підняла український народ з колін. Народ відчув, що він є народом, а не “населенням якоїсь території”. Народ відчув, що зараз можна взяти владу у свої руки і обрати того, кого він хотів обрати – народного Президента Віктора Ющенка. Але я закликаю усіх до того, що контрреволюція не спить. Це особливо важливо зараз. Нині хочуть скомпрометувати Ющенка, уряд України на чолі з Тимошенко, тих людей, яких назначили главами обл- або райдержадміністрацій. Ми повинні боротися з цим, ми повинні продемонструвати єдність національно-демократичних сил. Як сказав Юрій Іванович: ми повинні працювати разом з Президентом і на український народ. Це наше головне завдання. Не дамо контреволюції впливати сьогодні на політику Президента і української держави. Думаю, що у нас досить сил для того, щоб протистояти цьому. Слава Українській народній партії! Слава Народному Руху України! Слава Україні!


Матеріали сайту Української Народної Партії