11/22/2006
УНП оголошує конкурс для освітян «З Україною в серці»

Конкурс для освітян України з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку та школярів оголошує Правління Української народної партії.

Мета конкурсу – сприяти консолідації національно-свідомої частини українських освітян; активізувати діяльність педагогів щодо виховання у дітей та молоді патріотизму, почуття національної гідності, кращих якостей, притаманних ментальності українського народу; виробити нові стратегії національної освіти; сприяти поширенню позитивного досвіду національно-патріотичного виховання в усіх педагогічних колективах нашої країни.

До участі в конкурсі запрошуються вихователі дитсадків, вчителі початкових класів, класні керівники середніх і старших класів та заступники директорів шкіл з виховної роботи, викладачі професійно-технічних училищ, які мають педагогічний досвід роботи з патріотичного виховання молоді.

Для участі в конкурсі бажаючі надсилають конкурсній комісії до 1 лютого 2007 року власні методичні розробки – сценарії тематичних уроків (ранків, вечорів та ін.) за адресою: 01601, м. Київ, вул. Пушкінська 28-а, Секретаріат УНП, з поміткою “На конкурс”. Кожен учасник може надіслати не більше двох сценаріїв виховних заходів (у паперовому і обов’язково в електронному форматі – на дискеті). До них бажано додати короткі коментарі – поради вчителю чи вихователю, як краще організувати описаний захід. Конкурсна комісія віддаватиме перевагу вже апробованим методичним розробкам, які будуть підкріплені фото- чи відеоматеріалами з проведених виховних заходів.

Українська народна партія видасть у світ окремою брошурою 30 найкращих конкурсних робіт і передасть весь наклад в освітні і дитячі заклади України. Підсумки конкурсу „З Україною в серці” будуть опубліковані в тижневику УНП “Народне слово”, в освітянській пресі. 30 переможців конкурсу на початку березня 2007 року будуть запрошені у Київ на науково-практичну конференцію з питань національно-патріотичного виховання. Їх також чекають дипломи, премії та подарунки.

До конкурсної комісії увійшли: Ганна СКРИПНИК – директор Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Риль­ського НАН України; Ігор ЮХНОВСЬКИЙ – академік, директор Інституту національної пам’яті, народний депутат України 4-х скликань; Павло МОВЧАН – голова товариства “Просвіта”, письменник, народний депутат України 4-х скликань; Тарас КИЯК – професор, доктор філологічних наук, народний депутат України 2-х скликань; Тарас ПЕТРИНЕНКО – народний артист України; Володимир ШОВКОШИТНИЙ – доктор філософії в галузі політології, письменник; Михайло БАТІГ – член правління УНП, шеф-редактор тижневика УНП “Народне слово”.


Матеріали сайту Української Народної Партії