12/13/2005
Ярослав ДЖОДЖИК та Іван ЗАЄЦЬ звернулися з відкритим листом до Президента, наголошуючи, що представниками старої влади чиниться супротив проходженню Законопроекту про декларування доходів

Представниками старої влади свідомо чиниться супротив щодо проходження внесеного ще у травні на розгляд Верховної Рад Проекту Закону «Про декларування вищими посадовими особами України, державними службовцями 1-3 категорії та керівниками органів місцевого самоврядування майна, доходів і витрат» (реєстраційний №7524 від 19.05.2005.) Про це йдеться у зверненні авторів законопроекту, представників фракції Української народної партії Ярослава ДЖОДЖИКА та Івана ЗАЙЦЯ до Президента України.

“Даний законопроект – не черговий твір українських законотворців, який має загубитись у тенетах влади, - вважають депутати. - Його було розроблено відповідно до принципів, закладених в одному з оприлюднених напередодні минулорічних виборів “Перших Указів Президента” – “Про боротьбу з корупцією вищих посадових осіб України, державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування”. На думку парламентарів, прийняття цього акту чекають мільйони громадян, які стояли на Майдані заради перемоги в Україні демократії та свободи. “Проте окремі представники комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю виступили категорично проти цього Закону, навіть не читаючи його ”, - наголошують автори листа.

Звертаючись до Президента, депутати Ярослав ДЖОДЖИК та Іван ЗАЄЦЬ просять ініціювати якнайшвидший розгляд законопроекту в парламентській залі та підтримати його прийняття у першому читанні протягом ще цієї сесії “як документ, який життєво необхідний для реальної боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади”.


Матеріали сайту Української Народної Партії