10/31/2003
Щоб зірвати Форум демократичних сил, у Донецьку роздають безкоштовно горілку

“Попри запевнення керівників Донецької області, що вони не будуть заважати проведенню Форуму демократичних сил в Донецьку, уже о 5.30 ранку в палац “Юність” було запущено велика кількість людей, значна частина яких в стані алкогольного сп'яніння, в руках тримають російські прапори”, - повідомив голова Донецької обласної організації УНП Анатолій ГЕРАСИМЧУК.

Він повідомив, що “поблизу палацу “Юність” розташовані бігборди та плакати, на яких зображений ЮЩЕНКО із провокаційними написами на кшталт: “Ющенко за чистоту нації”, а до всіх можливих місць проведення мітингів зводять колони студентів із навчальних закладів”.

Анатолій ГЕРАСИМЧУК зазначив, що представники місцевих осередків партій блоку “Наша Україна” ставлять намети поблизу “Юності”, а делегати збираються навпроти готелю “Шахтар”.

Народний депутат України, голова Рівненської обласної організації УНП Василь ЧЕРВОНІЙ повідомив, що “в Донецьку для студентів оголошений вихідний день, відмінено заняття у навчальних закладах, а в місті роздається безкоштовно горілка”.

Коментуючи ситуацію, голова Аналітичної ради УНП Олександр МОСІЮК вважає сьогоднішні події “найбільшою за масштабами та задіяними ресурсами провокацією влади проти блоку “Наша Україна””. Він переконаний, що “ситуація в Донецьку – це, фактично, модель проведення президентської виборчої кампанії 2004 року”.


Матеріали сайту Української Народної Партії