11/11/2005
Валерій АСАДЧЕВ:`Я себе вважаю `чорноробочим Майдану`, а також людиною, яка вже пережила дві революції, і обидва рази була по той бік барикади, на якому був весь український народ`

10 листопада на інтернетсайті "Оглядач" відбулася веб-конференція народного депутата, голови київської міської організації Української народної партії Валерія АСАДЧЕВА.

Серед ряду запитань, читачів, зокрема, цікавило, з яким настроєм Валерій АСАДЧЕВ буде зустрічати річницю помаранчевої революції. «Я себе вважаю "чорноробочим Майдану", а також людиною, яка вже пережила дві революції, і обидва рази була по той бік барикади, на якому був весь український народ», - відповіві Валерій АСАДЧЕВ. «В цілому ж я не не вважаю, що і перша, і друга революції дали тільки негатив. Україна вже 15 років є незалежною державою, хоча після 1991 року їй пророчили, що вона більше 3-х років самостійно не проіснує.

На переконання Валерія АСАДЧЕВА, Майдан дав великі потужні сили простим громадянам і вселив в них віру, що вони самі здатні вирішувати проблеми всього суспільства, і саме в цьому є його головний позитив. «Якщо ті, хто оголосив себе керманичами Майдану, не здатні виправдати сподівання "чорноробочих Майдану", якими були всі, хто не стояв на трибуні, то Майдан може зібратись знов», - зауважив Валерій АСАДЧЕВ.

Повний варіант відповідей можна прочитати на сайті www.asadchev.kiev.ua


Матеріали сайту Української Народної Партії