02/26/2005
ВИСТУП Романа ЛУБКІВСЬКОГО, заступника Державного секретаря, з привітанням від імені Президента України Віктора ЮЩЕНКА, на VІ з’їзді Української народної партії 26.02.2005 р.

Шановний Юрію Івановичу! Шановна президія! Шановні друзі! Мені дуже приємно почати свою діяльність у новій ролі – виконання почесної місії, покладеної на мене Президентом України. Дозвольте мені виголосити вітання від Віктора Ющенка на вашу адресу.

Делегатам VI з‘їзду Української народної партії. Шановні делегати, соратники, друзі! Прийміть мої найщиріші вітання з початком роботи з‘їзду. Українська народна партія завжди була в авангарді боротьби за утвердження, зміцнення державності та перемоги демократії. Суспільство мало всі підстави переконатися, що слово “народна” у назві вашої партії не данина моді, а відображення глибинного змісту, її послідовної діяльності, боротьби за інтереси народу. Тому Українська народна партія цілком заслужено посідає почесне місце серед найвпливовіших політичних сил держави. Важливо, що реалізацію нашої спільної стратегічної мети – інтеграцію в Європу – ви почали з повернення до витоків української, споконвічно європейської нації, тобто з повернення до самих себе. Нині, після нашої спільної перемоги, перед Україною відкриваються нові історичні можливості для реалізації кращих національно-демократичних цінностей в контексті європейського вибору.

Вірю, що Українська народна партія в цих історичних умовах з подвійною енергією сприятиме створенню оптимальної для країни політичної системи, зокрема, втілення у життя ідеї формування потужної Української Правиці, зміцненню авторитету інститутів держави як гаранта свобод громадян. Переконаний, що партія і надалі залишатиметься одним із головних політичних рушіїв розбудови оновленої української держави. Бажаю вам плідної роботи, мудрих рішень, реалізації потужного потенціалу партії задля торжества Української справи.

Слава Україні!

Віктор Ющенко.

Матеріали сайту Української Народної Партії