05/23/2006
ЛЬВІВЩИНА. УНП закликає Президента вплинути на Львівську ОДА, аби вона припинила необґрунтовані утиски щодо голови Мостиської РДА

З проханням «припинити утиски з боку Львівської облдержадміністрації щодо представників Української народної партії, зокрема щодо голови Мостиської райдержадміністрації, голови районної організації УНП Івана ДАВИДЯКА» звернулася до Президента України Віктора ЮЩЕНКА Мостиська районна організація УНП.

У листі Мостиської районної організації УНП наголошується на необґрунтованому рішенні колегії Львівської облдержадміністрації направити Президенту пропозицію зняти з посади Івана ДАВИДЯКА, оскільки він «зарекомендував себе як здібний адміністратор, організатор, як людина, яка користується великим авторитетом серед жителів Мостиського району». «Показники роботи Мостиської райдержадміністрації позитивні, а саме: за перший квартал 2006 року державний бюджет виконано на 102,9 %, місцевий – на 117,4 %. Стан справ не гірший, а по деяких показниках кращий, ніж у багатьох інших районах Львівської області. За І квартал 2006 року Мостиський район посів загальне 8 місце серед 20 районів Львівської області», - наголошується у зверненні.

Іван ДАВИДЯК, стверджують автори листа, намагається реалізувати передвиборну програму Президента, а усунення його з посади свідчитиме про «збереження старих порядків (корупції, беззаконня, морального переслідування інакодумців)». «При владі у райраді опинилися ті ж люди, що у період правління президента КУЧМИ. Тепер у списках партій ПППУ та БЮТу, а раніше були в НДП, АПУ, СДПУ(о). Переслідуванням Івана ДАВИДЯКА справа не закінчується. Переслідуються наближені люди голови райдержадміністрації, однопартійці (УНП), навіть колективи, очолювані його однопартійцями. Керівництво Мостиської райради, яке складається з представників БЮТу і ПППУ, не дало очолити жодної комісії депутатам від УНП. Цим було попрано всі демократичні цивілізовані норми. Зроблено спробу відсторонення значної частини громадян від управління району», - зазначається у документі.


Матеріали сайту Української Народної Партії