07/31/2007
Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ: «Уряд ЯНУКОВИЧА має можливість продемонструвати боротьбу з корупцією на прикладі своїх харківських однопартійців»

«Віце-прем’єр Микола АЗАРОВ, який заявив про необхідність створення загальноукраїнської програми боротьби з корупцією, має можливість продемонструвати відданість задекларованим намірам, розслідувавши діяльності члена Партії регіонів, мера Харкова Михайла ДОБКІНА», - заявив представник «Правиці», голова Харківської \обласної організації Української народної партії, колишній віце-голова Харківської ОДА Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ. Так він прокоментував інформацію, оприлюднену віце-президентом Тендерної палати України Миколою ТОВСТАНОВСЬКИМ, про порушення у державних закупівлях, що їх припустилися харківські підприємства та виконком на суму 300 млн. грн. Найбільш поширеними порушеннями законодавства про державні закупівлі були допуск до одночасної участі у тендері юридичних осіб з однаковим засновником та приховування інформації про реальний стан підприємств - учасників державних закупівель.

«Як на мене, всі перелічені порушення, які унеможливлюють проведення чесного прозорого тендеру, вказують на тенденцію поглиблення корупції у міській раді Харкова під керівництвом Михайла ДОБКІНА», - зазначив політик. «Фактично виключається будь-яка конкуренція, бо державне замовлення дістається одному і тому самому власнику різних фірм. Приховування ж або неправдива інформація про державні закупівлі, зазвичай обумовлені хабарництвом місцевих чиновників, обмежують коло учасників тендеру, а також зменшують можливість вибору підрядників і якості виконання робіт”, - підкреслив Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ. На його думку, „ці факти свідчать, наскільки реальними є наміри Партії регіонів побороти корупцію".


Матеріали сайту Української Народної Партії