02/14/2006
Валерій АСАДЧЕВ: “Об’єднання „помаранчевої команди” можливо лише у новому парламенті”

“Український Народний Блок Костенка і Плюща сьогодні не веде жодних переговорів щодо створення до виборів коаліції “помаранчевих” – ні у трьохсторонньому, ні у п’ятисторонньому форматі”, - повідомив народний депутат, уповноважений представник фракції Української народної партії, кандидат у депутати від УНБ Костенка і Плюща Валерій АСАДЧЕВ під час прямого ефіру на радіо “Ера”. Він наголосив, що "мова про утворення будь-яких нових блоків може йти лише після виборів, у майбутньому парламенті”. Разом з тим, Валерій АСАДЧЕВ нагадав, що на початку 2005 року саме Українська народна партія пропонувала залишити „Нашу Україну” в тому форматі, якою вона перемогла у 2002 році.

“З юридичної точки зору, після офіційної реєстрації суб‘єктів виборчого процесу, нові утворення та переформатування неможливі”, - говорить Валерій АСАДЧЕВ. Але водночас депутат закликає “не робити з цього трагедію”, бо зараз головне, щоб в парламент потрапили проукраїнські сили, які йдуть у фарватері Віктора ЮЩЕНКА”. Саме це, за його словами, є запорукою того, що “держава отримає, принаймні, 4 роки стабільності, протягом яких можна буде реально вирішити багато проблем”.

”Давайте думати про Україну, а не про об’єднання. Коли проукраїнські сили прийдуть до парламенту, об’єднання складуться”, - закликав Валерій АСАДЧЕВ.


Матеріали сайту Української Народної Партії