02/26/2007
ЧЕРНІГІВЩИНА. Депутати від УНП звітували перед виборцями

У березні виповнюється рік, як почали працювати новообрані депутати місцевих рад. У зв’язку з цим члени Української народної партії, обрані в Чернігівські міські органи самоврядування, вирішили відзвітувати про зроблене перед виборцями.
Інтереси виборців від УНП відстоюють – у Чернігівській міськраді голова обласної організації УНП Володимир СТУПАК, та директор ТОВ «Медіастаргруп» Ігор СУХОМЛИН, у Новозаводській райраді – голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Андрій ГЛУХЕНЬКИЙ та директор дочірнього підприємства «Оболонський торговий центр» Василь ПУСТОВІЙТ. Звіт перед виборцями депутати від УНП проводили у четвер, 22 лютого в приміщенні Чернігівського міського палацу культури.
Про те, що зараз найбільше хвилює суспільство – питання тарифів на комунальні послуги, розпочав свій виступ Володимир СТУПАК – член тимчасової комісії, що розглядає законність тарифів. Комісія інтенсивно працювала протягом листопада-грудня минулого року, як наслідок, відбулося зниження на 10% тарифів на послуги ЖКГ. Втім споживачі комунальних послуг найбільшу частку коштів віддають за тепло, а тому Володимир СТУПАК переконаний в тому, що комісія з перегляду тарифів продовжить свою роботу й домагатиметься зменшення розмірів виплат населення, як це було зроблено в Києві. Також депутати від Української народної партії домагатимуться зниження цін на проїзні квитки в тролейбусах, котрі, на їх думку, є абсолютно необґрунтованими.
Допомогу, в тому числі коштами з депутатського фонду, Володимир СТУПАК та Ігор СУХОМЛИН надали чернігівській жіночій команді з футболу «Легенда», чернігівській школі №3, дитячому садку №52. Розглянуто цілий ряд звернень громадян і в зв’язку з тим заблоковані незаконні забудови в різних районах міста. Через втручання депутатів міської ради від УНП збережено від знищення кілька зелених скверів, зокрема що навпроти міліцейського училища по вулиці Горького та навпроти стадіону Гагаріна, так званий сквер «Лисичка». На місці зелених насаджень планували побудувати приміщення під офіси та розважальні заклади, не зважаючи на те, що ділянки для таких забудов у Чернігові є інші. За словами Володимира СТУПАКА, „чорний” ринок землі за останній рік досягнув вершини після перемоги команди РУДЬКОВСЬКОГО на виборах міського голови. Щоб перешкодити свавіллю деяких депутатів під час голосувань по земельних питаннях, представники Української народної партії добилися процедури поіменного голосування, для того щоб виборці знали, як голосують їх обранці.
Одним з найголовніших напрямків в роботі представників УНП Володимир СТУПАК назвав розробку головного документу міста – Статуту міста Чернігова, відповідно до якого всі громадяни міста будуть долучатися до вирішення важливих проблем, а не тільки виконком.
Депутат Новозаводської райради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Андрій ГЛУХЕНЬКИЙ розповів, що найбільше в роботі доводиться стикатися з проблемами старих покрівель, котрі протікають. На жаль, міський бюджет не дозволяє зробити ремонти одразу всіх будинків, які того потребують. У зв’язку з тим представники УНП підтримали створення житлових фондів, куди поступатимуть й накопичуватимуться кошти від громадян для поточних ремонтів.
Серйозною проблемою Андрій ГЛУХЕНЬКИЙ назвав підтоплення мікрорайону «Лісковиця». Для ліквідації стихійних негараздів в цьому мікрорайоні необхідно близько мільйона гривень. Ситуацію вдалося зрушити з місця після низки депутатських запитів. Наразі там роботи з ліквідації підтоплень частково проведені.
Василь ПУСТОВІЙТ, як директор одного з найбільших підприємств Чернігова, звернув увагу на часті випадки порушень трудового законодавства керівниками різних рівнів. Він пообіцяв винести цю проблему на розгляд сесії районної ради.


Матеріали сайту Української Народної Партії