10/31/2004
СУМИ. Виборці не знаходять себе у списках

Усі 116 виборчих дільниць округу №160 (м. Суми) 31 жовтня почали свою роботу. Головною проблемою виборів, як і очікувалося, стали неточності у списках виборців.

Сотні людей, які або не знайшли себе в списках, або їх дані були оформлені неправильно, стоять біля територіальної виборчої комісії, вимагаючи їх включення до списків. ТВК з самого ранку проводить засідання, на яких розглядає заяви громадян.

Довідка. Раніше голова територіальної виборчої комісії по округу №160 Валентина СПУДКО, проводячи прес-конференцію, завила: “Суми готові до виборів на 100%”. Водночас вона не приховувала факт “небаченої кількості помилок у списках виборців”, які на деяких дільницях, за її словами, досягають трохи не половини від усіх виборців. На думку Валентини СПУДКО, це пов’язано з тим, що підготовкою списків займались працівники житлових організацій, не маючи відповідної кваліфікації. 20 жовтня довірена особа Віктора ЮЩЕНКА по в/о №160 Євген СИДЕНКО звернувся до прокурора Сумської області з заявою про відкриття кримінальної справи проти міського голови м. Суми Володимира ОМЕЛЬЧЕНКА за фактом недостовірності списку виборців м. Суми.


Матеріали сайту Української Народної Партії