03/24/2004
Більшість блокує політреформу?

О 15.00 годині Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради по доопрацюванню змін до Конституції не розпочала своєї роботи, хоча засідання мало розпочатися о 14.00. На 14.30 не було кворуму із боку представників більшості та лівих фракцій. Тому о 14.30 народні депутати від демократичної опозиції змушені були розійтися працювати по комітетам Верховної Ради”, - повідомив перший заступник голови Української народної партії, член Комісії Іван ЗАЄЦЬ. За його словами “більшість практично зірвала засідання Тимчасової спеціальної комісії”.

Іван ЗАЄЦЬ повідомив, що порядок денний засідання Тимчасової спеціальної комісії передбачав розгляд таких законопроектів: Законопроект про внесення змін до Конституції України № 4105 з урахуванням висновків Конституційного Суду України від 16 березня 2004 року; Про порядок розгляду законопроектів про внесення змін до Конституції, Про вибори народних депутатів Верховної Ради АР Крим і депутатів місцевих рад; проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону про ЦВК.

“Те, що представники більшості не з’явилися на засідання Комісії, є свідченням того, що депутатам від більшості парламентська процедура байдужа, для них важливий лише результат, і їх не цікавить ні якість Законопроектів, ні процедура розгляду законопроектів, ні дотримання Конституції”, - зазначив Іван ЗАЄЦЬ. Перший заступник голови Української народної партії переконаний, що “ми маємо справу із авторитарним режимом, для якого закони - прості папірці”.


Матеріали сайту Української Народної Партії