11/29/2006
Юрій КОСТЕНКО: «Переконаний посткомуніст ЛУЦЕНКО не може очолити національну політичну силу»

Нереальною назвав можливість Юрія ЛУЦЕНКА очолити в майбутньому національну патріотичну силу лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО. Більше того, сьогодні в прямому ефірі радіо «Ера» він підкреслив, що «Юрій ЛУЦЕНКО переконаний посткомуніст, котрий ніколи не належав до національної демократії».

«Я не уявляю, як ЛУЦЕНКО, котрий критикує національно-визвольний рух, може очолити національну політичну силу, для якої питання історичної справедливості, відновлення української історії є першочерговими», - зауважив Юрій КОСТЕНКО.

Відповідаючи на запитання щодо можливості створення нового політичного проекту, лідер УНП вкотре наголосив, що є противником будь-яких політичних проектів. “Політичний проект – це коли зібралися, наобіцяли, захопили владу, потім розпустилися, бо не виконали обіцянок, і роблять новий проект, щоб далі обдурювати виборця,” – зазначив він.

Натомість КОСТЕНКО підкреслив, що «розвинена демократія базується на діяльності політичних партій, а не проектів». «Політична партія – це відповідальна політика. Постійне політичне проектування – шлях в нікуди. Лише політична партія може розвивати українську демократію, бо здатна своєю програмою та ідеологією забезпечувати довгострокову політику та відповідати за зроблене. Прикладом цьому може бути Німецька соціал-демократична партія, яка існує майже 150 років», - додав лідер УНП.


Матеріали сайту Української Народної Партії