11/27/2003
СУМЩИНА: Громада смт. Ворожба збирає підписи на підтримку опального мера

Рішення про недовіру міському голові Анатолію ГОЙКУ через нібито “невиконання ним своїх повноважень” було прийнято на сесії міської ради смт. Ворожба Білопільського району. Анатолій ГОЙКО був єдиним кандитом на посаду міського голови від опозиції на виборах 2002 року. Не зважаючи на спротив влади, він надавав активну допомогу місцевим активістам політичних партій та громадських організації для поїздки 9 листопада на Форум демократичних сил Сумщини.

Представники опозиційних сил стверджують, що рішення про недовіру міському голові смт. Ворожба було прийнято через тиск, шантаж та залякування депутатів міської ради. Сам мер вважає, що єдине, що йому можна “інкримінувати” - це “відмову грати за правилами Сумської облдержадміністрації та її голови Володимира ЩЕРБАНЯ”.

Заяву щодо цих подій зробив голова Білопільської міської організації Української Народної Партії Анатолій ФЕДЧЕНКО. „Влада вже сьогодні готується до виборів Президента України 2004 року, використовуючи підгрунтя для застосування адмінресурсу в небачених обсягах. Дії влади легко розпізнати за шаблонами „хто не з нами той проти нас”, які вже були використані на Сумщині – зняття з посад міських голів Сум та Глухова, тепер черга прийшла до Ворожби”, - говориться в заяві Білопільської міської організації УНП.

6 грудня цього року запланована сесія міської ради смт. Ворожби, на якій мають винести остаточний „вердикт” міському голові. На сьогоднійшній день триває збір підписів, який проводить місцева громада на підтримку свого опального мера.


Матеріали сайту Української Народної Партії