07/27/2005
УНП вимагає змінити акценти у здійсненні кадрової політики в Збройних Силах України та силових відомствах

Українська народна партія звертається до Президента Віктора ЮЩЕНКА з наполегливим проханням змінити акценти у здійсненні кадрової політики в Збройних Силах України та силових відомствах. УНП стурбована тим, що “під виглядом реформи із ЗСУ та інших силових відомств держави усуваються і відсторонюються віддані патріотичні кадри”, котрі підтримали Помаранчеву революцію, практичними діями сприяли її мирній, безкровній перемозі над режимом Кучми”.

“Подання 18 липня 2005 року командиром ескадри Військово-Морських Сил України контр-адміралом Ігорем ТЕНЮХОМ заяви про свою відставку, у зв’язку з небажанням брати участь у планомірному знищенні українського флоту, глибоко стривожило офіцерський корпус та широку громадськість України. Конкретною причиною такого кроку з боку патріотично налаштованого, одного з найдосвідченіших офіцерів ВМС України послужила відсутність позитивних змін на флоті, незважаючи на те, що Військово-Морські Сили України є стабілізуючим чинником у Криму і одним із гарантів територіальної цілісності й дотримання законодавства України”, - йдеться у Заяві.

У документі також наголошується, що існування небезпечної тенденції щодо відсторонення національно свідомих офіцерів із ЗСУ та силових відомств підтверджується багатьма іншими фактами, зокрема, “звільненнями з посади начальника військової контррозвідки Служби Безпеки України генерала В. РОМАНЧЕНКА, з посади начальника військової розвідки Міністерства Оборони України О. ГАЛАКИ, з посади командуючого військами Міністерства надзвичайних ситуацій України генерала Г. МАРЧЕНКА, усуненням від можливостей впливу на прийняття рішень у системі СБУ відомого українського патріота генерала О. СКИПАЛЬСЬКОГО – активних учасників Помаранчевої революції”.

Українська народна партія наголошує: “захист національних інтересів, збереження державного суверенітету і територіальної цілісності вимагають постійного зміцнення обороноздатності та бойової готовності Збройних Сил України, скоординованих зусиль правоохоронних та спеціальних структур у протидії антиукраїнським операціям закордонних центрів та організацій” і переконана, що ”стрижнем міцності і боєздатності військових об’єднань є національно свідомі військовослужбовці, в першу чергу старшинський офіцерський корпус”.


Матеріали сайту Української Народної Партії