09/19/2007
Ярослав ДЖОДЖИК: «Соціалісти мають внести в свої рекламні «агітки» плани РУДЬКОВСЬКОГО збільшити ціни на залізничні квитки у 2,5 рази»»

«Соціалісти мають внести в свої рекламні «агітки» плани міністра транспорту соціаліста Миколи РУДЬКОВСЬКОГО щодо збільшення цін на залізничні квитки у 2,5 рази», - вважає заступник голови Української народної партії, представник блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Ярослав ДЖОДЖИК. Тоді українці, переконаний політик, для яких «залізниця автоматично перетвориться на недоступний вид транспорту, висловлять своє ставлення до ініціативи соціалістів прямо на виборчих дільницях». Як відомо, один з керівників «Укрзалізниці» Леонід ЛОБОЙКО заявив про наміри ініціювати збільшення тарифів на пасажирські перевезення у 2,5 рази, посилаючись на багатомільйонні збитки компанії.
ДЖОДЖИК переконаний, що «ситуація навколо "цінових" ініціатив Міністерства транспорту вимагає втручання Антимонопольного комітету України, оскільки «Укрзалізниця» як природний монополіст не має права самочинно підвищувати ціни на квитки". "У відповідності до законодавства, цей процес має регулюватися державою», - наголошує ДЖОДЖИК. Водночас політик нагадав, що «Укрзалізниця» цього року вже двічі підвищувала ціни на пасажирські перевезення, - 1 травня та 1 липня, - «до межі обтяживши сімейні бюджети українців, змушених користуватися приміським транспортом». Проте, нагадує він, «виходячи з духу й букви соціального блоку статей Основного Закону, ціни на пасажирські перевезення не можуть випереджати платоспроможність самих пасажирів».
«Президент має вимагати від уряду виконати рішення РНБО, звільнивши дискредитованого міністра транспорту, який «завалив» роботу підпорядкованих йому відомств, а тепер намагається виправити ситуацію за рахунок пересічних українців», - вважає представник УНП.


Матеріали сайту Української Народної Партії