10/31/2004
ХЕРСОНЩИНА. Районні ради вимагають видавати бюлетені для голосування усім, хто знаходиться на території виборчих дільниць

“Районі ради, які знаходяться по В/О №188 (Каховська, Голопристанська, Скадовська, Цюрюпенська) надсилають телефонограми на виборчі дільниці, в яких, посилаючись на рішення ЦВК, вимагають видавати бюлетені для голосування усім, хто знаходиться на території виборчих дільниць”, - повідомив заступник голови Української народної партії, довірена особа Віктора ЮЩЕНКА по В/О №188 В’ячеслав КИРИЛЕНКО.

Він повідомив, що “о 8 годині ранку Територіальна виборча комісія №188 ухвалила рішення, яким дозволила громадянам, котрі звернулися зі скаргою щодо їхньої відсутності у виборчому списку, але при цьому вони проживають на території виборчих дільниць, голосувати після розгляду скарги ТВК по кожному конкретному випадку”. “Це рішення не суперечить закону”, - підкреслив народний депутат. – Але, невідомо на яких підставах районні ради, які заходяться на території В/О №188, потрактували це рішення ТВК, і розпочали надсилати телефонограми, посилаючись на рішення ЦВК, з вимогою видавати бюлетені усім, хто перебуває на даний момент на території виборчих дільниць”.

“Я, як довірена особа Віктора ЮЩЕНКА по В/О №188 звернувся до ЦВК із вимогою з’ясувати: у який спосіб районна рада взагалі має причетність до трактування рішень ЦВК”, - наголосив народний депутат.


Матеріали сайту Української Народної Партії