07/10/2002
Літо-2002. Де відпочиватимуть народні депутати? 5-річний син Олександра СЛОБОДЯНА любить відпочивати у друзів родини в Одесі

--Відпочивати дійсно потрібно – дуже добре я зрозумів це після того, як певний період кілька років не ходив у відпустку, оскільки мені доводиться поєднувати в одній особі функції і народного депутата, і заступника голови партії, і президент на громадських засадах АТ “Оболонь”, і президента футбольного клубу “Оболонь”, а разом з цим потрібно встигати бути й батьком для своїх дітей.

Мій син (йому 5,5 років) полюбляє відпочивати у наших друзів в Одесі, й уже півроку запитує мене, коли ми до них поїдемо. Для мене в Одеській області цікавим є Білгород-Дністровський, де гарно збереглася величезна фортеця, яка чимось нагадує кам’янець-подільську.

Мені подобається поєднання моря й гір – це є в Криму. І останні роки ми відпочивали там в одному із санаторіїв Верховної Ради. До того мені не траплялося відпочивати на Південному узбережжі Криму. Можна сказати, що наша родина відкрила для себе Крим. До речі, вже вимальовується традиція відпочинку сім’ями на Південному березі Криму, і це нам подобається – минулого року, наприклад, ми відпочивали разом із родинами народних депутатів від Українського Народного Руху, Георгія МАНЧУЛЕНКА, Василя ЧЕРВОНІЯ, Івана ПОЛЮХОВИЧА.

Я також люблю місця, де виріс – на історичному кордоні між Австоро-Угорською і Російською імперіями (це на Хмельниччині). Відпочинок там – рибалка, ягоди, гриби – одне з основних джерел поновлення моїх сил. Коли я довго не буваю в рідних місцях, відчуваю ностальгію. Там не тільки дуже красиві краєвиди, але й невеликий курорт Сатанів, основна особливість якого – унікальна вода, яка перевищує за якістю “Нафтусю”. Ще одна перлина Хмельниччини – Товтри. Первісна природа та відсутність цивілізації робить їх ще прекраснішими – одразу хочеться побути поближче до природи.

10 липня 2002 р.


Матеріали сайту Української Народної Партії