08/31/2005
ЧЕРНІВЦІ. УНП започаткувала акцію “Українську книжку в кожну школу”

Акцію “Українську книжку в кожну школу” започаткувала Чернівецька обласна організація Української народної партії. У рамках заходу керівник обласної організації УНП, представник парламентської фракції УНП Георгій МАНЧУЛЕНКО вже передав школам семи районів Буковини книгу “Український здвиг. Прикарпаття 1939-1955 рр.”

У науковому зібранні “Український здвиг. Прикарпаття 1939-1955 рр.”, виданому за сприяння Георгія МАНЧУЛЕНКА, зібрані архівні документи – чимало з них подаються вперше - невідомі факти національно-визвольної боротьби на Прикарпатті та Буковині.

“Чим більше буде правдивої інформації про ті часи доходити до нинішніх учнів, їх вчителів і викладачів, тим швидше ми дійдемо до примирення і порозуміння у суспільстві. Ми будемо і надалі докладати зусиль, аби книги, які правдиво висвітлюють те, що стосується України, її історії, культури, потрапляли до шкіл. Адже чим кращі знання отримуватимуть діти в школі, тим кращими вони будуть спеціалістами в подальшому. Без належної освіти суспільство приречене на застій,” – зазначає Георгій МАНЧУЛЕНКО.

Георгій МАНЧУЛЕНКО взяв участь у районних вчительських конференціях у Вижницькому, Кіцманському, Сторожинецькому районах Чернівецької області, де й передав книгу для кожної сільської школи. Також примірники книги депутат передав школам Путильського, Глибоцького, Кельменецького та Заставнівського районів. Незабаром книгу отримають й інші райони та школи міст Чернівців і Новодністровська.

А учні автошколи у смт. Берегомет Вижницького району отримали від депутата ще й збірник законодавчих актів у галузі національної безпеки і оборони та фотоальбом про діяльність українських миротворців за кордоном.

“Цей фотоальбом для мене особливий, оскільки я сам, протягом останніх двох років, брав участь у миротворчих місіях у Лівані, колишній Югославії (в Косово) та Іраку,” - зазначив, передаючи альбом, Георгій МАНЧУЛЕНКО.

За словами депутата, обласна організація УНП вноситиме пропозицію керівництву партії, щоб акція “Українську книжку в кожну школу” набула всеукраїнського масштабу, адже, як зазначив Георгій МАНЧУЛЕНКО, нашій державі необхідні саме спеціалісти-патріоти, фахівці, які зможуть вивести Україну на рівень Європейського співтовариства.


Матеріали сайту Української Народної Партії