05/30/2006
МИКОЛАЇВЩИНА. Кандидатуру від Партії регіонів нав’язують на посаду голови Вознесенської райради

Не брати участі у повторному голосуванні кандидатури від Партії регіонів Юрія ІВАНОВА на посаду голови Вознесенської райради закликали своїх колег депутати Вознесенської районної ради від пропрезидентських фракцій. Про це Прес-службу УНП повідомив куратор Миколаївської області на президентських виборах 2004 року, член парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності IV скликання, представник Української народної партії Сергій ОЛЕКСІЮК.

Він наголосив, що це звернення виклакане тим, що група депутатів, порушуючи попредньо досягнуті домовленості між депутатами райради, наполегливо намагається нав’язати для голосування одну кандидатуру від Партії регіонів на посаду голові райради. А при проведенні голосування, зазначає Сергій ОЛЕКСІЮК, «депутати Партії регіонів порушували Закон України «Про місцеве самоврядування» та голосували з демонстративним порушенням таємниці голосування», оскільки «під час Погоджувальної ради, перед голосуванням, представниками Партії регіонів та СДПУ(О) Н.ЯВОРСЬКОЮ та В.ТРЕНОЖКІНИМ було дано «слово честі», що повторно Партія регіонів кандидатуру О.ІВАНОВА висувати на голосування не буде».

Сергій ОЛЕКСІЮК також повідомив, що депутати Вознесенської райради готові розглянути та обговорювати будь-які пропозиції та кандидатури на посаду голови райради, крім О.ІВАНОВА, бо ця кандидатура при голосуванні не набрала необхідної кількості голосів.


Матеріали сайту Української Народної Партії