07/27/2007
Василь ЧЕРВОНІЙ: «Пропозиції транслювати російські радіостанції в Криму та на сході України мають стати приводом для пильної уваги прокуратури»

Заклики комуніста Леоніда ГРАЧА до трансляції російського „Маяка” та „Голосу Росії” в Криму та східних областях України - мають стати приводом для пильної уваги прокуратури”, - - заявив представник «Правиці» від Української народної партії Василь ЧЕРВОНІЙ. Так політик прокоментував, заяву депутата Верховної Ради 5 скликання, комуніста Леоніда ГРАЧА, в якій він закликав до організації трансляції на території Криму та східних областей України російських радіостанцій «Маяк» і «Голос Росії».

За словами ЧЕРВОНІЯ, „дев’ята стаття Закону «Про телебачення і радіомовлення» передбачає, що у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації – програми українською мовою мають становити не менше 50%”. Тому, „будь-яка ініціатива про ретрансляцію на територію України російських радіостанцій – це прямий заклик до порушення українського законодавства», - вважає представник УНП.

На думку політика, «навряд чи російські радіостанції будуть транслювати програми українських радіостанцій, оскільки для них головне завдання – політична пропаганда». ЧЕРВОНІЙ від імені УНП закликав „Генеральну прокуратуру оцінити висловлювання ГРАЧА”.


Матеріали сайту Української Народної Партії