02/27/2006
Блок Костенка і Плюща вимагає від міністра ЛУЦЕНКА оприлюднити причини, з яких учасники перегонів потрапили в `чорний список`

"Інформація щодо існування проблем із законом представника Українського Народного Блоку Костенка і Плюща нічим не підтверджена. Блок вимагає спростування від МВС та ЗМІ, які поширили неправдиву інформацію. Ми також вимагаємо від міністра ЛУЦЕНКА оприлюднити інформацію про те, з яких причин зазначені ним близько сотні кандидатів у народні депутати України мають проблеми із законом", - заявив керівник Центрального виборчого штабу Блоку Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ.

Як відомо, 22 лютого МВС оприлюднило через ЗМІ результати перевірки виборчих списків учасників парламентських виборів. За цими даними, повідомляють ЗМІ, 11 членів списків політичних сил знаходяться в розшуку, щодо 37 осіб порушені кримінальні справи, по яких рішення ще не прийняті, щодо 41 особи справи спрямовані в суд, 10 учасників виборчих списків мають судимості. Зокрема, зазначено, що передано до суду кримінальну справу проти одного представника Українського народного блоку Костенка і Плюща. А сьогодні, 27 лютого, через ЗМІ оприлюднено прізвища цих осіб.

Як повідомив керівник Секретаріату Української Народної Партії (яка входить до Блоку Костенка і Плюща) Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ, "при формуванні списку УНП відбувалася жорстка перевірка кандидатів". "Таке ж прохання ми адресували й нашим колегам по Блоку – партії "Україна соборна" та Партії вільних селян та підприємців", - наголосив він.

Він повідомив, що одразу після оприлюднення в пресі інформації МЗС він, як керівник Центрального виборчого штабу Блоку, направив листовне звернення до голови ЦВК Ярослава ДАВИДОВИЧА з проханням надати інформацію про те, проти кого саме з членів списку Блоку і з якої причини передано до суду кримінальну справу. "До сьогодні ми отримали лише усну інформацію, що нібито це №125 списку, представник партії "Україна соборна" Берсеньєв. Однак ця людина стверджує, що не має проблем із законом, тому вимагатиме офіційного спростування і вибачення від міністра ЛУЦЕНКА", - повідомив Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ.

Водночас Український Народний Блок Костенка і Плюща вимагає від міністра внутрішніх справ ЛУЦЕНКА оприлюднити через ЗМІ причини, з яких учасники нинішніх парламентських перегонів знаходяться в розшуку та з яких проти них порушено кримінальні справи.


Матеріали сайту Української Народної Партії