02/26/2007
ЗАЯВА Полтавської обласної організації Української народної партії з приводу кампанії дискредитації представників УНП в органах виконавчої влади

На початку лютого ц.р. тижневик „2000” опублікував статтю, автори якої намагаються звинуватити керівника апарату Полтавської облдержадміністрації Сергія Солов’я та голову ОДА Валерія Асадчева в намірах переслідувати громадян за подання звернень до органів виконавчої влади.
Стаття базується виключно на припущеннях авторів та їхньому суб’єктивному трактуванні змісту доповідної записки керівника апарату ОДА, яка стосувалась поліпшення роботи зі зверненнями громадян. Згодом цю статтю розтиражували кілька місцевих газет. На сьогодні тему продовжують мусолити в пресі, поширюючи неправдиві відомості про посадовців облдержадміністрації – представників Української народної партії.
Розцінюємо факт цих публікацій як політичне замовлення, спрямоване проти представників УНП у виконавчій владі в області.
Автор статті В.Слєпцов, який у часи кучмівського режиму очолював Карлівську райдержадміністрацію, не може не знати, що часто люди звертаються одразу до найвищих інстанцій з проблемами, які розв’язуються на місцевому рівні. І потрібно не відмахуватися від цього явища, а проводити профілактично-роз’яснювальну роботу, щоб люди принаймні знали, до кого потрібно звернутися, аби вирішити свої проблеми.
Управління МВС України в Полтавській області підтвердило, що органи міліції не отримували завдань проводити профілактично-роз’яснювальну роботу з „неблагонадійними” скаржниками. Управління Служби безпеки України також не має відомостей про можливість причетності державних службовців до „відродження каральної психіатрії”, про яку йдеться в публікаціях, чи змушування співробітників МВС „обробляти неблагонадійних”.
Кампанія з дискредитації керівництва Полтавської облдержадміністрації розпочалася ще торік. А коли дві столичні комісії не виявили жодних підстав для звинувачення В.Асадчева, політичні опоненти зосередились на чорному PR.
Безсумнівно, ця кампанія розрахована на те, щоб відвернути увагу мешканців області від позитивних зрушень у соціально-економічному становищі Полтавщини, адже за порівняно невеликий період перебування В.Асадчева на посаді керівника області виробництво вперше досягло значної позитивної динаміки (від від’ємних показників до 6,5% зростання), а заборгованість із заробітної плати зменшилась майже на 30%.
Особливо прикро бачити, що до цієї брудної кампанії приєдналися окремі діячі, яких дехто ще й досі вважає демократами.
Полтавська обласна організація Української народної партії заявляє про свою повну підтримку діяльності представників партії – голови облдержадміністрації Валерія Асадчева, керівника апарату ОДА Сергія Солов’я, а також керівників райдержадміністрацій від УНП. Безпідставні нападки на наших однопартійців та їх методичне цькування викликане лише непереборним прагненням політичних банкрутів за будь-яку ціну повернути собі керівні посади в області, звичайним реваншизмом.

Ухвалено на засіданні Проводу
Полтавської обласної організації УНП
25 лютого 2007 року.


Матеріали сайту Української Народної Партії