03/01/2004
Олександр МОСІЮК: “Похвальні наміри уряду захистити український бізнес за кордоном перекреслюються намаганнями його знищити в Україні”

“Ситуація навколо приватизації польського металургійного комбінату HUTA CZESTOCHOWA виникла тому, що Україна дуже часто грає поза прозорими економічними та політичними правилами”, - вважає голова Аналітичної ради Української народної партії, член Центрального Проводу Олександр МОСІЮК.

Він зазначив, що “захист національного бізнесу державою – це нормальна демократична практика цивілізованих країн, і позиція уряду в ситуації із HUTA CZESTOCHOWA є похвальною”. “Але похвальні наміри уряду захистити український бізнес за кордоном перекреслюються намаганнями його знищити в Україні, як це зараз відбувається на Тернопільщині, де практично нищаться бізнесові структури, до яких причетні депутати від “Нашої України” Ярослав ДЖОДЖИК та Олег ГУМЕНЮК”, - зазначив він.

“Європейські держави та бізнесові кола ще не готові до експансії українського бізнесу, тому українським бізнесменам потрібно багато працювати й боротися за свій авторитет”, - підкреслив Олександр МОСІЮК. Однак в першу чергу, вважає аналітик, “Україні потрібно мати авторитетну владу, якій би довіряли як за кордоном, так і в середині України”. “Я маю надію, що після президентських виборів-2004 ситуації, схожі на події навколо HUTA CZESTOCHOWA, для українського бізнесу стануть історією”.


Матеріали сайту Української Народної Партії