05/25/2006
ЧЕРВОНІЙ не подає в суд на Президента ЮЩЕНКА

Василь ЧЕРВОНІЙ поки що не має наміру подавати в суд на Президента України Віктора ЮЩЕНКА за своє звільнення, здійснене з порушенням трудового законодавства країни. Про це він повідомив журналістам, відповідаючи на запитання про свою реакцію на порушення Віктором ЮЩЕНКОМ чинного українського законодавства, яке забороняє звільнення з займаної посади працівника під час його перебування у відпустці.

Як відомо, указ про звільнення Василя ЧЕРВОНІЯ з посади голови Рівненської обласної державної адміністрації підписано Президентом під час перебування В.ЧЕРВОНІЯ у відпустці. "Президент підписав мою заяву на відпустку на 45 днів, мені передали оригінал з його підписом. У понеділок, 15 травня, о 8.55, я завершив нараду в обласній адміністрації, повідомиши, що з сьогоднішнього дня йду у відпустку на 45 днів, але перебуватиму на Рівненщині і постійно буду на зв'язку, так що в разі потреби просив телефонувати. А вже в четвер дізнаюся із ЗМІ, що Президент підписав наказ на моє звільнення", - розповідає Василь ЧЕРВОНІЙ.

За чинним трудовим законодавством, звільнення з займаної посади не може відбуватися під час перебування працівника у відпустці.

"Я все ще вважаю Президента ЮЩЕНКА гарантом дотримання прав громадян. А тому маю право сподіватися, що мої права не будуть порушені самим гарантом. Я не виключаю, що це помилка, яка відбулася через недостовірну інформацію, надану Президентові, і в такому разі Президент має всі підстави її виправити", - зазначив Василь ЧЕРВОНІЙ.

Він також повідомив, що лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО разом з ним та Євгеном ЖОВТЯКОМ чекають на обіцяну зустріч з Президентом, аби з‘ясувати всі питання у стосунках УНП з гарантом Конституції.

До відома. За час перебування у керівництві областю Василя ЧЕРВОНІЯ та очолюваної ним команди керівників райдержадміністрацій, промисловими підприємствами області в 2005 році вироблено продукції на суму 4 млрд. 600 млн. гривень, що більше порівняно з 2004 роком на 13,2% відсотка (показник по Україні – 3,1%). У агропромисловий комплекс залучено 157 млн. 200 тис. гривень кредитних ресурсів, що майже в півтора рази більше ніж у 2004 році.

На 620 км зросла протяжність розподільчих газових мереж, газифіковано 13,5 тис. помешкань. Дорожні організації області за 2005 рік виконали робіт на 98 млн. 700 тис. гривень, що майже на 22% більше, ніж у 2004 році.

Відчутних позитивних зрушень досягнуто в сфері житлово-комунального господарства. Розвалене підприємство «Облводоканал», яке очолив новий керівник – Володимир Хомко вдалось не лише врятувати і вивести з кризи, а й зробити рентабельним.

У 2005 році на Рівненщині зросли надходження до бюджетів усіх рівнів, а середньомісячна зарплата збільшилася порівняно з 2004 роком на 35,3% і склала 684,6 гривень.

Одним з досягнень в 2005 році стало введення в експлуатацію пускового комплексу обласного онкологічного диспансеру в м.Рівне. За рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам проводилось будівництво 69 об’єктів на суму 22 млн. 200 тис. гривень.

На сьогодні Рівненщина – лідер серед областей України за рівнем народжуваності - 12,5 народжених на 1 тисячу осіб проти 9 по Україні.

Пріоритетними напрямками діяльності керівників області та районів було поглиблення економічної та торговельної співпраці рівненських товаровиробників з іноземними та підприємцями з інших областей України, залучення інвестицій, підвищення конкурентоспроможності власної продукції та розвиток експорту.


Матеріали сайту Української Народної Партії