03/22/2007
ХАРКІВЩИНА. Сільського голову від УНП поновили на виборній посаді через суд

Українська народна партія перемогла у 9-місячній судовій боротьбі у справі про звільнення Олександрівського сільського голови Золочівського району Харківської області, представниці УНП Людмили РОМАНЮК.
20 березня ц.р. апеляційний суд Харківської області виніс постанову у справі про дострокове припинення повноважень Олександрівського сільського голови Золочівського району Харківської області Людмили РОМАНЮК, яка 7 липня 2006 року була звільнена з цієї посади за рішенням депутатів сільської ради й більше півроку провела у вимушеній відпустці. Після того, як Л.РОМАНЮК звернулася за правовою допомогою до Харківської обласної організації Української народної партії, дії депутатів Олександрівської сільської ради й секретаря сільради, які організували дострокове припинення повноважень сільського голови, були оскаржені в суді. А оскільки Л.РОМАНЮК була висуванцем Української народної партії, її інтереси в суді представляв перший заступник голови Харківської обласної організації УНП Віктор КОЗОРІЗ.
13 грудня 2006 року Золочівський районний суд визнав, що рішення депутатів про дострокове припинення повноважень та звільнення сільського голови було незаконним, а тому поновив Л.РОМАНЮК на виборній посаді. Апеляційний суд Харківської області, до якого опоненти сільського голови оскаржили поновлення РОМАНЮК, залишив у силі постанову Золочівського районного суду і зобов’язав Олександрівську сільраду виплатити їй усю суму заробітку, не отриманого за час вимушеного прогулу.
Таким чином, судова епопея навколо звільнення Людмили РОМАНЮК, яка тривала понад 9 місяців, закінчилася на користь Олександрівського сільського голови. З перемогою її уже привітав голова Харківської обласної організації УНП Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ, який побажав пані Людмилі й далі активно відстоювати свої права та права територіальної громади, яку вона представляє.


Матеріали сайту Української Народної Партії