08/26/2004
СУМИ. Депутати міської ради не захотіли голосувати за звернення влади

Провалом завершилася спроба прийняти 25 серпня на сесії Сумської міськради ініційоване владою Звернення до сумчан, громадських та політичних організацій міста.

Після того, як звернення не набрало потрібної кількості голосів, головуючий на сесії міський голова Сум Володимир ОМЕЛЬЧЕНКО намагався поставити питання другий раз, але й це не допомогло. Мер навіть хотів не закривати сесію і зібратися на наступний день, одначе за вимогою депутатів все-таки закрив сесію.

В неприйнятому зверненні критикувалися масові протести, організовані опозицією, яка називалась „купкою політичних авантюристів” та „політичними невдахами”. Також у зверненні критикувались противники створення Сумського національного університету, які „использовали вранье и клевету», „с пеной на губах” похоронили идею „прогрессивного вуза”. Після невдалого голосування (замість потрібних 38-ми голосів набиралось 33-34) Володимир ОМЕЛЬЧЕНКО заявив, що депутати будуть підписуватися під зверненням по одному.

Цікаво, що провал голосування по зверненню став першим серйозним збоєм в роботі більшості сумської міськради, яка складається з членів фракції Ліберальної партії України. Нещодавно у Сумах провладні сили провели мітинг на підтримку губернатора Володимира ЩЕРБАНЯ, на якому озвучувалися ті ж тези. З приводу цього мітингу поступала велика кількість скарг про те, що примушували брати в ньому участь працівників підприємств і закладів Сум.


Матеріали сайту Української Народної Партії