10/30/2003
Олександр МОСІЮК переконаний, що переговори ГРИЩЕНКА та ІВАНОВА не вирішать ситуацію навколо Тузли

“Я не думаю, що переговори Іванова та Грищенка можуть мати якісь серйозні результати, єдине, до чого можуть прийти міністри - це виголосити ще раз позиції держав: Україна – “Тузла український острів, делімітація має відбуватися як по дну, так і по поверхні моря”; Росія – “вивести українські війська з Тузли, поділ моря здійснюється по дну, а поверхня спільна”, - заявив голова Аналітичної ради Української Народної Партії Олександр МОСІЮК, коментуючи сьогоднішню зустріч міністрів закордонних справ України та Росії.

Ще одним підтвердженням відсутності результатів зустрічі ГРИЩЕНКА та ІВАНОВА є, на думку Олександра МОСІЮКА, те, що “Леонід КУЧМА фактично відмовився зустрічатися з ІВАНОВИМ, поїхавши з Києва на ХАЕС”.

Олександр МОСІЮК характеризує ситуацію навколо будівництва дамби як “політичний клінч”. З одного боку, “Україна знаходиться на червоній лінії, за яку вона заступити не може: будь-які поступки своєю територією заборонені Конституцією, і вони б означали для України трагічний прецедент”. З іншого, на думку Олександра МОСІЮКА, “Росія також знаходиться в досить складній ситуації, оскільки сильно прорахувалася, почавши серйозну провокацію”. “Стратеги російської сторони не розраховували на активну захисну реакцію України, чим поставили російських політиків у дуже незручну політичну ситуацію: як внутрішньополітичну, так і в міжнародну”, - переконаний голова Аналітичної ради УНП Олександр МОСІЮК.


Матеріали сайту Української Народної Партії