06/04/2007
У Львові провели 4-ий дитячо-юнацький турнір із легкої атлетики

У змаганнях взяли участь понад 250 дітей у складі 15 команд із чотирьох областей України. Вони виборювали нагороди у п’яти видах легкоатлетичних змагань і двох вікових категоріях.
Головний приз турніру, телевізор, отримав кращий за підсумками сезону 2006-2007 років спортсмен Спортивного клубу «Легіон» Юрій ЮХНИЧ (тренер Віталій ТАРНАКІН). Також високі результати показала у бігу на 200 метрів Наталя МАТРУК серед дівчат та Дмитро ВІТКОВСЬКИЙ – серед юнаків, у бігу на 400 метрів спритнішою виявилася Олександра ВДОВІНА.
Захід було присвячено Міжнародному дню захисту дитини. Організували його вдалося за підтримки Львівського державного університету фізичної культури, Української народної партії, Спортивного клубу «Легіон» та ДЮСШ № 2 м. Львова. Призи переможцям надали інвестиційна компанія «Комфорт-Інвест», ТМ «Оболонь», редакції газет «Новий Погляд» і «Народне Слово».
«У проведені 5-го ювілейного турніру ми плануємо задіяти не дітей віком 13 - 17 років, як було досі, а й їхніх старших колег, багато-хто з яких починав свою спортивну кар’єру саме з цього турніру», - повідомив президент Спортивного клубу «Легіон», депутат Львівської обласної ради від УНП Олег НЕМЧІНОВ.


Матеріали сайту Української Народної Партії