>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/08/200312:57 PM

За фактом розповсюдження фальшивих листівок на Полтавщині Павло МОВЧАН звернувся до обласного прокурора

З вимогою провести розслідування за фактом розповсюдження фальшивих листівок на Полтавщині народний депутат Павло МОВЧАН звернувся до обласного прокурора Полтавщини.

Як повідомив голова Полтавської обласної організації УНП Олександр КУЛИК, фальшиві листівки від імені Віктора Ющенка виявлено 7-8 квітня на території Полтавщини, зокрема, у Кобеляцькому, Машівському, Полтавському районах, селах Абазівка, Розсошенці. За словами селищного голови смт. Машівка, члена Української Народної Партії Віктора СОТНІКОВА, “листівки по кілька десятків були прибиті цвяхами до стовбурів дерев та парканів”. Листівки, наголошує Олександр КУЛИК, як і всі попередні, не мають вихідних даних. Цього разу її невідомі автори і розповсюджувачі дискредитують Віктора Ющенка в питаннях проведення аграрної реформи.

Про це йдеться в депутатському зверненні, яке Павло МОВЧАН, уповноважений фракції “Наша Україна” у Полтавській області, член УНП, 8 квітня факсом направив прокурору Полтавської області Михайлу ГАВРИЛЮКУ. Він попросив прокурора “по гарячих слідах провести розслідування і врешті-решт знайти замовників та виконавців”.


Версія для друку На першу сторінку